İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
KÜTAHYA
Kütahya Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

ŞEHİT TÜRKAN TÜRKMEN TEKİN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NDE AFETE HAZIR OKUL EĞİTİMİ 02 Nisan 2018
foto
Müdürlüğümüz tarafından 02.04.2018 tarihinde Şehit Türkan Türkmen Tekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine Afete Hazır Okul Eğitimi verildi. Eğitimde, afet öncesi yapılacak hazırlıklar, afet anında yapılması gereken doğru davranış şekilleri ve afet sonrası için alınması gereken tedbirler detaylı olarak ele alındı.
[Devamı]
MEHMET AKİF ERSOY İLKOKULU’NDA AFETE HAZIR OKUL EĞİTİMİ 02 Nisan 2018
foto
Müdürlüğümüz tarafından 28.03.2018 tarihinde Mehmet Akif Ersoy İlkokulu öğrencilerine Afete Hazır Okul Eğitimi verildi. Eğitimde, afet öncesi yapılacak hazırlıklar, afet anında yapılması gereken doğru davranış şekilleri ve afet sonrası için alınması gereken tedbirler detaylı olarak ele alındı.
[Devamı]
ATATÜRK İLKOKULU’NDA AFETE HAZIR OKUL EĞİTİMİ 27 Mart 2018
foto
Müdürlüğümüz tarafından 27.03.2018 tarihinde Atatürk İlkokulu öğrencilerine Afete Hazır Okul Eğitimi verildi. Eğitimde, afet öncesi yapılacak hazırlıklar, afet anında yapılması gereken doğru davranış şekilleri ve afet sonrası için alınması gereken tedbirler detaylı olarak ele alındı.
[Devamı]
CUMHURİYET İLKOKULU’NDA AFETE HAZIR OKUL EĞİTİMİ 26 Mart 2018
foto
Müdürlüğümüz tarafından 26.03.2018 tarihinde Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerine Afete Hazır Okul Eğitimi verildi. Eğitimde, afet öncesi yapılacak hazırlıklar, afet anında yapılması gereken doğru davranış şekilleri ve afet sonrası için alınması gereken tedbirler detaylı olarak ele alındı.
[Devamı]
ÜMRAN AYGEN İLKÖĞRETİM OKULU’NDA AFETE HAZIR OKUL EĞİTİMİ 26 Mart 2018
foto
Müdürlüğümüz tarafından 23.03.2018 tarihinde Ümran Aygen İlköğretim Okulu öğrencilerine Afete Hazır Okul Eğitimi verildi. Eğitimde, afet öncesi yapılacak hazırlıklar, afet anında yapılması gereken doğru davranış şekilleri ve afet sonrası için alınması gereken tedbirler detaylı olarak ele alındı.
[Devamı]
ŞEHİT UZ.ÇVŞ. HASAN KAHRAMAN ORTAOKULU’NDA AFETE HAZIR OKUL EĞİTİMİ 26 Mart 2018
foto
Müdürlüğümüz tarafından 22.03.2018 tarihinde Şehit Uzman Çavuş Hasan Kahraman Ortaokulu öğrencilerine Afete Hazır Okul Eğitimi verildi. Eğitimde, afet öncesi yapılacak hazırlıklar, afet anında yapılması gereken doğru davranış şekilleri ve afet sonrası için alınması gereken tedbirler detaylı olarak ele alındı.
[Devamı]
ÖZEL KADİR ÖZKANAT İLKOKULU’NDA AFETE HAZIR OKUL EĞİTİMİ 20 Mart 2018
foto
Müdürlüğümüz tarafından 20.03.2018 tarihinde Özel Kadir Özkanat İlkokulu öğrencilerine Afete Hazır Okul Eğitimi verildi. Eğitimde, afet öncesi yapılacak hazırlıklar, afet anında yapılması gereken doğru davranış şekilleri ve afet sonrası için alınması gereken tedbirler detaylı olarak ele alındı.
[Devamı]
MİNİKLERE ve ANNELERİNE AFET BİLİNCİ EĞİTİMİ 20 Mart 2018
foto
Müdürlüğümüz tarafından 07.03.2018 tarihinde Aslanapa Anaokulu öğrencilerine Afete Hazır Okul Eğitimi verildi. Eş zamanlı bir diğer oturumda ise öğrenci velilerine Afete Hazır Birey/Aile eğitimi verildi. Eğitimde, afet öncesi yapılacak hazırlıklar, afet ve acil durum çantası hazırlamanın önemi, afet anında yapılması gereken doğru davranış şekilleri, afet sonrası için alınması gereken tedbirler ve tahliye yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlar detaylı olarak ele alındı.
[Devamı]
MESAİ ARKADAŞIMIZ AHMET UTKAN’A VEDA YEMEĞİ 16 Mart 2018
foto
Müdürlüğümüzde 2011 yılından bu yana hizmet eden değerli mesai arkadaşımız Ahmet UTKAN’a, Uşak İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’ne tayin olması vesilesiyle bir veda yemeği düzenlendi. Müdürlüğümüze verdiği hizmetlerden dolayı kendisine plaket takdim edildi.
[Devamı]
NECİP FAZIL KISAKÜREK ANADOLU LİSESİ'NDE AFETE HAZIR OKUL EĞİTİMİ 16 Mart 2018
foto
Müdürlüğümüz tarafından 16.03.2018 tarihinde Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi öğrencilerine Afete Hazır Okul Eğitimi verildi. Eğitimde, afet öncesi yapılacak hazırlıklar, afet anında yapılması gereken doğru davranış şekilleri ve afet sonrası için alınması gereken tedbirler detaylı olarak ele alındı.
[Devamı]
Sayfalar: 123456   1213141516