İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
KÜTAHYA
Kütahya Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ 2018 YILI İL ÖZEL İDARESİ BÜTÇE SUNUMU GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 22 Kasım 2017
foto
Kütahya İl Özel İdaresi İl Genel Meclisi Salonunda 2018 Yılı Bütçe Görüşmeleri kapsamında Müdürlüğümüzün 2017 yılı faaliyetlerinin ve 2018 yılı projelerinin anlatıldığı sunum; İl Afet ve Acil Durum Müdür Vekilimiz Muammer SAĞDIÇ tarafından gerçekleştirildi.
[Devamı]
SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINA KÜTAHYA AFAD SURİYE ÇALIŞMALARI İLE İLGİLİ SUNUM GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 13 Kasım 2017
foto
13 Kasım 2017 tarihinde Müdürlüğümüz hizmet binasınının eğitim salonunda ilimizdeki sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine İl Müdürümüz Ahmet Ali ARTUN tarafından Müdürlüğümüzün Suriye çalışmaları ile ilgili bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi.
[Devamı]
EMİNE ARIOĞUL İLKOKULU’NDA AFETE HAZIR OKUL EĞİTİMİ 10 Kasım 2017
foto
08.11.2017 tarihinde Müdürlüğümüz tarafından Emine Arıoğul İlkokulu öğrencilerine Afete Hazır Okul Eğitimi verildi. Eğitimde, afet öncesi buluşma alanlarının belirlenmesi, afetlerden sonra ilk 72 saatte kendi kendimize yetebilmemiz için, ihtiyaç malzemelerimizden oluşan afet çantasını hazırlamanın önemi, afet anında yapılması gereken doğru davranış şekilleri detaylı olarak ele alındı.
[Devamı]
SAKA İLKÖĞRETİM OKULU’NDA AFETE HAZIR OKUL EĞİTİMİ 10 Kasım 2017
foto
06.11.2017 tarihinde Müdürlüğümüz tarafından Saka İlköğretim Okulu’nda öğrencilerine Afete Hazır Okul Eğitimi verildi. Eğitimde, afet öncesi buluşma alanlarının belirlenmesi, afetlerden sonra ilk 72 saatte kendi kendimize yetebilmemiz için, ihtiyaç malzemelerimizden oluşan afet çantasını hazırlamanın önemi, afet anında yapılması gereken doğru davranış şekilleri detaylı olarak ele alındı.
[Devamı]
ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NDE AFETE HAZIR OKUL EĞİTİMİ 06 Kasım 2017
foto
06.11.2017 tarihinde Müdürlüğümüz tarafından Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine Afete Hazır Okul Eğitimi verildi. Eğitimde, yapısal ve yapısal olmayan riskler, bunları azaltmanın yolları, afet öncesi buluşma alanlarının belirlenmesi, afetlerden sonra ilk 72 saatte kendi kendimize yetebilmemiz için, ihtiyaç malzemelerimizden oluşan afet çantasını hazırlamanın önemi, afet anında yapılması gereken doğru davranış şekilleri ve afet sonrası için alınması gereken tedbirler detaylı olarak ele alındı.
[Devamı]
ÇAMLICA İLK VE ORTAOKULU’NDA AFETE HAZIR OKUL EĞİTİMİ 01 Kasım 2017
foto
01.11.2017 tarihinde Müdürlüğümüz tarafından Çamlıca İlk ve Ortaokulu öğrencilerine Afete Hazır Okul Eğitimi verildi. Eğitimde, afet öncesi buluşma alanlarının belirlenmesi, afetlerden sonra ilk 72 saatte kendi kendimize yetebilmemiz için ihtiyaç malzemelerimizden oluşan afet çantasını hazırlamanın önemi, afet anında yapılması gereken doğru davranış şekilleri ve bina tahliyesinde dikkat edilmesi gereken konular detaylı olarak ele alındı.
[Devamı]
ŞÜPHELİ POSTA EĞİTİMİ VE KBRN HG MASABAŞI TATBİKAT 27 Ekim 2017
foto
Müdürlüğümüz KBRN (Kimyasal, Biyolojik, Radyolojik, Nükleer) ekibi ve Afyon İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’ne bağlı KBRN Ekibi ile müşterek 25-26.10.2007 tarihlerinde “Şüpheli Posta Eğitimi” ve 27.10.2017 tarihinde ise “Kütahya KBRN Hizmet Grubu Masa Başı Tatbikatı” yapıldı.
[Devamı]
AFAD KÜTAHYA MASABAŞI TATBİKATI HAZIRLIK TOPLANTISINDA 19 Ekim 2017
foto
Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı koordinesinde gerçekleştirilecek olan ulusal düzey masa başı tatbikatı için İstanbul'da düzenlenen hazırlık toplantısına İl Afet ve Acil Durum Müdür V. Muammer SAĞDIÇ ile Planlama ve Zarar Azaltma Şube Müdür V. Ufuk ERGELDİ ve ilgili şube personelleri katılım sağladı.
[Devamı]
"EVİM GÜVENLİ EVİM" PANELİ DÜZENLENDİ 16 Ekim 2017
foto
Birleşmiş Milletler 13 Ekim Uluslararası Afetlerin Azaltılası Günü kapsamında 13.10.2017 tarihinde Müdürlüğümüz ve Dumlupınar Üniversitesi AFAMER (Afet ve Acil Durum Yönetimi Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi) işbirliği ile “Evim Güvenli Evim” paneli düzenlendi.
[Devamı]
HERİŞ SERAMİK TURİZM VE SANAYİ A.Ş.' DE EĞİTİM 16 Ekim 2017
foto
12/10/2017 tarihinde Heriş Seramik ve Turizm San. A.Ş. bünyesinde kurulan Sivil Savunma Planındaki kurtarma servisi personeli ile TAMP Kütahya planında Arama Kurtarma Hizmet Grubunda görevli personellere yönelik anılan firmanın eğitim salonu ve çalışma sahasında müdahale ekibimiz tarafından “Görevleri ile Bilgilendirme ve Hafif Arama Kurtarma” eğitimi verilmiştir.
[Devamı]
Sayfalar: 123456   910111213